Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

BMJ Journals ve BMJ Best Practice Deneme Erişimine Açıldı (17 Ekim - 31 Aralık)

BMJ Journals ve BMJ Best Practice Deneme Erişimi

The BMJ

The BMJ dünyadaki en etkili ve saygın tıp dergilerinden biridir. Akademik ve klinik araştırmacılar, tıbbi eğitimciler, klinisyenler ve politika yapıcılar için en çok alıntı yapılan tıbbi araştırmalardan bazılarını yayınlamaktadır. Ayrıca tıbbi haberler ve görüşleri de yayınlamaktadır.

Deneme erişimi için lütfen tıklayınız.

BMJ Journals

BMJ’nin uzmanlık dergilerinden, dünyanın önde gelen tıbbi ve yardımcı sağlık araştırmalarını, incelemelerini, haberlerini ve multimedya içeriğini keşfedin. Kurumunuz klinik, kanıta dayalı ve halk sağlığı dergileri de dahil olmak üzere bir dizi uzmanlık alanında 40 ana başlığın tam erişime sahiptir.

Deneme erişimi için lütfen tıklayınız.

BMJ Best Practice

BMJ Best Practice, bağımsız çalışmalar tarafından 1 numaralı tanı karar destek aracı ve dünya çapında en iyi klinik karar destek araçlarından** biri olarak seçilmiştir. BMJ Best Practice, klinik iş akışı etrafında benzersiz bir şekilde yapılandırılmıştır. Günlük olarak güncellenir ve tanı, prognoz, tedavi ve önleme konusunda adım adım rehberlik etmek için kanıta dayalı en son araştırmaları, kılavuzları ve uzman görüşlerini kullanır.

**BMJ Best Practice için hesap oluşturduktan sonra mobil aplikasyonunu indirebilir ve üniversitemiz ağı üzerinden hesap bilgileriniz ile giriş yaparak mobil cihazlarınızdan da kullanım sağlayabilirsiniz.

Deneme erişimi için lütfen tıklayınız.

Ekler

BMJ Best Practice Kullanım Kılavuzu.pdf
BMJ Journals & The BMJ Kullanım Kilavuzu.pdf