Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

ProQuest Art & Architecture Archive ve Art and Architecture in Video Veritabanları Deneme Erişimine Açılmıştır. (24 Eylül - 23 Ekim)

ProQuest Art & Architecture Archive ve Art and Architecture in Video Veritabanları Deneme Erişimi

Değerli Araştırmacılarımız,

ProQuest Art & Architecture Archive ve Art and Architecture in Video veritabanları bir ay süreyle deneme erişimine açılmıştır. Deneme erişimi süresince veritabanlarına ÇOMÜ Yerleşkeleri içerisinde kullanıcı adı ve parola gerekmeksizin erişim sağlanırken yerleşke dışında kampüs dışı erişim ayarlarını yaparak erişim sağlayabilirsiniz. Deneme erişimleri için lütfen başlıklara tıklayınız.

Art & Architecture Archive

Art & Architecture Archive, yirminci yüzyılın en önde gelen sanat ve mimarlık dergilerinin çoğunun geriye yönelik olarak dijitalleştirilmiş dosyalarını içeren büyük bir araştırma kaynağıdır. Bir çok önemli tüketici ve ticaret yayınlarının arşivlerine erişim sunan eşsiz bir koleksiyondur. Dergiler, uygulamalı sanatlar, iç tasarım, endüstriyel tasarım ve peyzaj bahçeciliğine kadar birçok alt disiplini kapsamaktadır.

Deneme erişimi için lütfen tıklayınız.

Art and Architecture in Video

Art & Architecture Archive in Video, sanat ve mimarlık alanında araştırmacılara 67.000'den fazla başlık sunmaktadır. Antropoloji, Mimari, Sinema, Resim, Sağlık ve Müzik gibi konularda oldukça geniş bir video koleksiyonudur.

Deneme erişimi için lütfen tıklayınız.

Ekler

ProQuest Art&Architecture Archive.pdf