Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Infobase Veritabanları Deneme Erişimine Açıldı. (14 Eylül - 30 Kasım)

Infobase Veritabanları Deneme Erişimi

Films on Demand içinde bulunan 165,545 segmentten oluşan 29 bine yakın videoyu sınırsız bir şekilde erişime sunar. 

Films on Demand erişimi için lütfen tıklayınız.

 

Health Reference Center altında bulunan kitap ve dergilerden toplam 588,727 makaleye erişim sağlar. Vücut sistemleri, güncel sağlık sorunları, önemli hastalıklar ve koşullar, tedaviler ve prosedürlerin yanı sıra sağlık ve beslenme konularında kapsamlı bir içerik sağlar.

Health Reference Center erişimi için lütfen tıklayınız.

 

World News Digest, 1940’tan itibaren tarihi içeriklerle birlikte dünyaya dair güncel olayları öne çıkarır; kapsamlı tarihsel video çekimlerine kolay erişim sağlar. Ayrıca NewsEdge aracılığıyla, çoğu uluslararası kaynaklardan gelen güncel gazete başyazılarını içeren haber bülteni de sunmaktadır. Kullanıcılar ülke, önemli kişi ve konulara göre taramalarını kolayca yaparak diledikleri içeriğe anında erişebilirler.

World News Digest erişimi için lütfen tıklayınız.

 

Writer’s Reference Center, kullanıcılara etkili bir şekilde makale yazmak ve araştırma yapmak için gerekli tüm araçları tek noktadan elverişli bir şekilde sağlar. Yazma ve dil bilgisi mekaniğinden stil ve araştırmaya kadar, bu vazgeçilmez kaynak, kaliteli yazı yazmanın temellerini kapsamlı bir şekilde sunar ve iyi bir makale yazmak için bir kılavuz sağlar.

Writer’s Reference Center erişimi için lütfen tıklayınız.

 

** Aşağıda belirtilen kullanıcı adı ve şifre bilgilerini kullanarak Infobase veritabanlarında her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

  • Username: canakkale
  • Password: media