Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

De Gruyter ve Partner Yayınevleri Ekitapları 30 Haziran'a Kadar Erişime Açıldı.

De Gruyter ve Partner Yayınevleri Ekitapları Erişimi

De Gruyter ve partner yayınevleri Covid-19 salgınından etkilenen akademisyen ve öğrencilere destek olmak amacıyla 1650 ile 2016 yılları arası basılmış olan 75,000 e-kitaba ücretsiz erişim fırsatı sunmaktadır.

Koleksiyon, sanat ve mimarlıktan dil bilimlerine, matematikten mühendisliğe kadar sosyal, beşeri ve fen bilimlerinden 30 farklı disiplini kapsamakta olup ilgili kitap koleksiyonuna http://www.degruyter.com adresinden 30 Haziran 2020 tarihine kadar erişebilirsiniz.

Koleksiyona nasıl erişebilirim?

Erişim adresi olan http://www.degruyter.com ‘a giderek ana sayfanın orta üst kısmında bulunan Publications linkine tıklayıp daha sonra sayfanın sağ tarafında belirecek olan filtrede User-accessible content kutucuğunu işaretleyerek Submit yazısına tıklayarak koleksiyona erişebilirsiniz. Koleksiyon içindeki kitaplardan ihtiyacınız olanlara ise konu başlığı, yayın evi, yayın dili filtrelerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

**DeGruyter veri tabanı kapsamında yer alan 1650 ile 2016 yılları arasındaki e-kitaplara kampüs dışı erişim ayarlarınızı yaparak 30 Haziran 2020 tarihine kadar her yerden erişim sağlayabilirsiniz.