Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

BMJ Best Practice, BMJ Learning ve BMJ OnExamination 20 Temmuz 2020 Tarihine Kadar Deneme Erişimine Açıldı.

BMJ Best Practice, BMJ Learning ve BMJ OnExamination Deneme Erişimi

BMJ Best Practice, dünya çapında sağlık profesyonelleri için en iyi klinik karar destek araçlarından biridir. İhtiyacınız olduğunda ve nerede olursanız olun, en yeni kanıt temelli bilgilere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşır. Tanı, prognoz, tedavi ve önleme konusunda adım adım ilerleyen bu kılavuz, sağlam kanıt temelli metodoloji ve uzman görüşü kullanılarak günlük olarak güncellenmektedir.

Uygulamayı kullanmak için kişisel bir hesaba ihtiyacınız olacaktır, çünkü içeriği indirmek için bir kullanıcı adı ve şifre girmeniz gerekecektir.

Lütfen önce bir hesap oluşturun veya BMJ Best Practice'e çevrimiçi giriş yapın; ilgili düğmeler sayfanın sağ üst köşesinde bulunur. Kişisel hesabınıza sahip olduğunuzda, mobil cihazınızdaki BMJ Best Practice uygulamasında oturum açmak için bu kimlik bilgilerini kullanın ve içeriği indirmek için kararlı bir WiFi ağına bağlı olduğunuzdan emin olun.

BMJ Best Practice deneme erişimi için lütfen tıklayınız.

BMJ Learning, kişisel gelişim, öğrenme ve sürekli tıp eğitiminin desteklenmesi amacıyla; doktorlar, sağlık sektörü çalışanları ve tıp öğrencileri için tasarlanmış mevcut en iyi interaktif e-öğrenme web sitesidir.

BMJ Learning'e uzaktan erişim için: kullanıcılar ilk kez kampüs dışı erişim ayarlarını yapıp üniversitemiz ağına bağlanmalı ve kurumumuz ağı üzerinden kaydolmalıdır. Bundan sonra yeni oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile uzaktan erişebilirler.

BMJ Learning erişimi için lütfen tklayınız.

BMJ OnExamination, tıbbi bilgiyi test etmek ve sınav yeterliliğini arttırmak amacıyla, 23 yıldır uzman bir ekip tıbbi revizyon desteği sağlayarak, dünya genelindeki sağlık profesyonellerininn tıbbi kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor, öğrencilerin sınavlara tam olarak hazırlanmalarını sağlıyor.

300.000’den fazla aday benzersiz çevirimiçi revizyon platformumu ve populer uygulaması aracılığıyla her saat ortalama 8.000 BMJ OnExamination sorusuna cevap veren çeşitli tıbbi muayenelere hazırlanmaktadır.

BMJ OnExamination deneme programı lisans Tıp Fakültesi kurslarına (1-3 ve 4-5. Yıllar) erişim 20.07.2020 tarihine kadar aktif olacaktır. Kullanıcıların OnExamination'a bir kodla erişmek için kaydolmaları gerekmektedir. Erişim kodu CANAKKLETRIAL 'dir ve kodla erişim için en fazla 500 kişi kayıt olabilir.

CANAKKLETRIAL kodu ile erişim ve kaydolmak için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız.

https://www.onexamination.com/products/international-medical-student-years-1-to-3

https://www.onexamination.com/products/international-medical-student-years-4-to-5

BMJ OnExamination Kayıt Kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Ekler

OnExamination Trial Registration User Guide.pdf
BMJ Best Practice Uzaktan Erişimi.pdf
BMJ Learning Uzaktan Erişimi.pdf